Yükleniyor...

ÖZİŞ BRANDA KİMDİR?

Öz-İş Branda yarım asır önce kurucumuz rahmetli Mehmet Ali Duban tarafından Bursa – Ankara yolu üzerinde faaliyete geçirilmiştir. İlerleyen yıllarda Beşyol ve Küçük Sanayi Sitesi’nde de faaliyete geçen kuruluşumuz, Bursa – Ankara yolundaki şubesini kapatmıştır. Şu anda bu iki lokasyonda siz değerli dostlarımıza hizmet vermektedir.

Her zaman hızıyla ön planda olan Öz-İş Branda Tente, kalitesinden asla ödün vermeden siz değerli dostlarımızın her türlü sorun ve ihtiyacına tam zamanında cevap vermeyi ilke edinmiştir.

Uzman kadromuz, hızlı ve kaliteli çözümlerimiz ile yarım asırdır gerek kurumsal gerekse bireysel sorunlarınıza yanıt vermekteyiz. Her zaman göz önünde olacak olan ürünlerimizin neredeyse tamamı sizin beğeni ve beklentinizi karşılayacak şekilde hazırlanır. Ürünlerimiz özel siparişleriniz doğrultusunda hazırlandığı için çeşitliliğe ve yüksek esneme kabiliyetine sahiptir. Size özel yapılacak olan çalışmalarımız ile beklentinizi yüzde yüz karşılayacak ürünler ortaya konur. Kurumsal veya bireysel olmasına bakılmaksızın tüm müşterilerimize aynı titizlik, hız ve kalitede yanıt verilir.

Yağmur ya da güneş, görsellik ya da gizlilik, düzen ya da koruma...

Talebinizin neyle ilgili olduğu bizim için hiç önemli değil. Önemli olan talebinizi karşılamamız.

Öz-İş

 

BİZDEN HABERDAR OLUN!

Yeni gelişmeler hakkında bilgilendirilmek için lütfen e-posta adresinizi yazınız: